پنجشنبه 24 خرداد 1403
ساعت 10 : 2 دقیقه
13 / June / 2024
7 / ذو الحجة / 1445

آموزش حسابداری و حسابرسی

8 / 10
از 2 کاربر

آموزش حسابداریآموزش حسابداری و حسابرسی یکی دیگر از خدمات موسسه حامی حساب همراه است که در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده شده است.

تعداد زیادی از افراد مخصوصا صاحبان مشاغل مختلف مایل اند تا کارهای مربوط به حسابداری خود را خودشان انجام دهند و به همین جهت در صرف هزینه های دستمزد به کارگیری حسابداران از موسسات حسابدای خودداری کنند. اما نمیدانند که چگونه میتوان به این هدف برسند.

یکی از راه های آموزش حسابداری و حسابرسی طی کردن مسیر دانشگاهی آن است که شخص در دانشگاهی در رشته حسابداری ثبت نام کرده و طی دو سال مدرک مرتبط به حسابداری خود را دریافت میکند.

اما نکته حائز اهمیت آموزهای دانشگاهی این است که امروزه در بسیاری از دانشگاه های ایران آموزش عملی به دانشجو داده نمیشود و تنها به آموزش های تئوری بسنده میشود در نهایت با پاس کردن چندین واحد عملی سطح پایین که عملا تاثیری در میزان دانش شخص نمیگذارد دوره دانشگاهی را درسطح کاردانی و یا حتی کارشناسی به اتمام می رسانند.

یک راه کاملا به صرفه تر برای آموزش حسابداری و حسابرسی نیز وجود دارد که مطمئنا همه به دنبال آن هستند و آن آموزش حسابداری در موسسات حسابداری است. اما مشکلی که در این رابطه وجود دارد این است که هر موسسه حسابداری بخش آموزش ندارد و تنها کاربرد آنها انجام امور مربوط به حسابداری شرکت ها و موسسات مختلف است.

موسسه حسابداری حامی حساب همراه مفتخر است که اعلام دارد بخش آموزش این موسسه آماده ثبت نام از علاقه مندانی است که مایل اند علم حسابداری را هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی یاد بگیرند.

در این موسسه ضمن آموزش دروس اصلی و کارامد مربوط به حسابداری به دلیل درگیر شدن دانشجو با محیط کار واقعی تمامی آموزش ها را به صورت عملی و واقعی تجربه کرده و ضمن یادگیری مباحث درسی تجربه کافی برای انجام امور حسابداری به صورت مستقل را نیز کسب میکند.

پس از پایان آموزش حسابداری دانشجو آموزش حسابرسی برای وی در نظر گرفته میشود که در صورت تمایل میتواند در  این سطح نیز آموزش ها را در درجات کیفی بالا سپری نموده و به یک حسابدار حرفه ای و حسابرس خبره تبدیل شود.

در پایان زمان آموزش حسابداری و همچنین آموزش حسابرسی در صورتی که شخص آموزش دیده مایل باشد توسط موسسه حامی حساب همراه جذب شده و به عنوان کمک حسابدار، حسابدار و حسابرس جهت انجام کلیه امور حسابداری به پروژه های مختلفی که به موسسه سپرده میشود فرستاده شده و در آنجا مشغول به کار میشوند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :